Produse ”Mission 4 Life”

Colecția ”Dharma Collection”

Lumânări 100% naturale
din ceară de cocos

Lumânările 100% naturale din ceară de cocos, create în parteneriat cu Dharma Collection, pentru Asociația ”Mission 4 Life” sunt cadoul perfect pentru tine sau cei dragi.

Ceara de cocos este naturală, regenerabilă și biodegradabilă, fiind prietenoase cu mediul înconjurător. Această ceară pură hidrogenată este larg acceptată și în industria cosmeticelor și poate fi folosită și ca ulei hidratant pentru piele.

Fitilul lumânării este fabricat din material de calitate, care nu produce fum.

Lumânările vin în recipiente din sticlă, de calitate superioară și cu un design premium.

Acestea pot fi refolosite sau returnate pentru un DISCOUNT DE 20% la următoarea comandă.

Toate veniturile obținute din vânzarea acestor produse, vor fi folosite pentru cazurile sociale pe care le-am preluat.

Colecția ”Mission 4 Life”

Scrumiere portabile tip breloc ”Mission 4 Life”

Poartă cu tine acestă scrumieră cool și protejează mediul înconjurător, nu arunca chiștoace pe jos, sunt printre cele mai poluante deșeuri.
Pentru fiecare scrumieră vândută, vom planta un copac.

Colecția ”Mission 4 Life”

Lampă cu încărcare solară ”Mission 4 Life”

Redu consumul de energie electrică cu aceste lămpi cu încărcare solară.

Toate produsele se fac la comandă și sunt livrate în termen de 14 zile de la primirea comenzii.
Transportul este achitat de client la livrare.
Banii vor fi folosiți pentru proiectele asociației.

Colecția ”Artiști români”

The standard Lorem Ipsum passage, used since the 1500s

„Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.”

Ai vreo întrebare?

Contactează-ne!